model: BS9500DSE
industriële zware 4-takt dieselgenerator
binnen 25 dagen Levertijd na ontvangst van de aanbetaling!
Industriële heavy duty 4-takt dieselgenerator van BISON dieselgeneratorfabriek – maximaal vermogen 8.5 kW, opties voor éénfase/driefasen, 10 uur looptijd.
Ervaar de kracht en betrouwbaarheid van BISON's industriële heavy-duty 4-takt dieselgeneratorDe BS9500DSE is ideaal voor bouwplaatsen, industriële installaties en noodback-up en garandeert een naadloze stroomvoorziening, ondersteund door de betrouwbaarheid en efficiëntie van moderne dieseltechnologie.
functionaliteiten
Belangrijkste kenmerken van industriële heavy-duty generatoren
Hoge prestaties: De BS9500DSE heeft een beoordeling van 8.0 kW met een piekvermogen van 8.5 kW, waardoor u verzekerd bent van een consistente stroomvoorziening voor al uw operationele behoeften.
Flexibele spannings- en faseopties: kies tussen eenfasige en drie fase Configuraties die voldoen aan uw specifieke eisen. De wisselspanning kan worden aangepast aan de normen van uw land.
Hoogrendementsmotor: maakt gebruik van de BS1100FA 1-cilinder, 4-takt, luchtgekoelde motor met een cilinderinhoud van 667 cc.
Uitgebreide looptijd: Dit 4-takt dieselgenerator een 30-liter brandstoftankcapaciteit en kan tot wel 10 uur onafgebroken werken, waardoor de noodzaak om regelmatig te tanken tot een minimum wordt beperkt.
Elektrische start: Uitgerust met 36AH Dankzij de accu is de elektrische start eenvoudig en betrouwbaar, zodat u altijd verzekerd bent van een zorgeloze werking.
Duurzame constructie: Gemaakt met BISON's 100% kopergewonden dynamo, bekend om superieure geleiding en duurzaamheid.
Compact en draagbaar: ondanks de krachtige prestaties is de omvang van dit industriële zware generator is gemakkelijk te hanteren, met een doosformaat van 1120×660×860mm en een nettogewicht van 210kgswaardoor het gemakkelijk te vervoeren en op te slaan is.
specificaties
| uitvoer | |
|---|---|
| nominaal vermogen | 8.0 kW |
| maximumvermogen | 8.5 kW |
| Fase | eenfase / driefasen (optioneel) |
| AC spanning | hangt af van de spanning in uw land |
| eenfase wisselstroomsterkte | lopend vermogen ÷ gebruiksspanning |
| driefasige wisselstroom | lopend vermogen ÷ gebruiksspanning ÷ 1.3856 |
| frequentie | 50 / 60 HZ |
| continue bedrijfstijd | 10 h |
| motor & emissie | |
|---|---|
| motor type | 1-cilinder, 4-takt, luchtgekoeld, verticaal |
| motormodelnaam | BS1100FA |
| boring x slag | 100 × 85 mm |
| motor verplaatsing | 667 CC |
| motor snelheid | 3000(50 Hz) / 3600(60 Hz) tpm |
| elektrische start | ja |
| batterij capaciteit | 36 AH |
| wisselstroomdynamo | |
|---|---|
| wikkelmateriaal | 100% koperen wikkeling |
| krachtfactor | 1.0 (één fase) / 0.8 (drie fasen) |
| brandstof systeem | |
|---|---|
| brandstof tank capaciteit | 30 l |
| olie capaciteit | 2 l |
| verpakking | |
|---|---|
| afmetingen van de doos (zonder wielen en handvatten) | 1120 × 660 × 860 MM |
| nettogewicht van de generator | 210 KGS |
| brutogewicht van de doos | 220 KGS |
optioneel
Als uw klanten behoefte hebben aan op afstand starten, kiest u deze optie.
start op afstand
gemakkelijk om de generator te verplaatsen
De klanten die hebben high-end achtervolging van de generator deze optie moet kiezen.
digitaal
eenvoudig toezicht houden op de generator
De generatoren boven de 7 kilowatt of driefasenspanning deze optie zou moeten kiezen.
industrieel stopcontact
energie voor industrieel gebruik
Als je generatoren als noodstroom, je zou hiervoor kunnen kiezen. Voor kleine kilowatts is ATS niet nodig.
ATS
automatisch starten zonder dat menselijke tussenkomst nodig is
Als de wintertemperatuur in uw regio laag is, onder 0 ℃, dan moet u deze optie kiezen.
gloeibougie
hulp bij het starten bij lage temperaturen
fabriek
overzicht
hoe we de benzinegenerator testen
Verbeter de lift van de nokkenas, bepaal de trajectcurve en analyseer de staat van de brandstofinjectiepomp en brandstofinjector beter.
nokkenastest
Zorgt ervoor dat de gasdichtheid van de cilinderkop aan de eisen voldoet en de prestatiestabiliteit van de generator verbetert.
cilinderkoptest
In de centrale olieverwerker moet alle olie gefilterd en vervolgens gebruikt worden, waardoor de slijtage van de onderdelen beperkt wordt.
oliekwaliteitstesten
Zorg ervoor dat alle gegevensindicatoren van de cilinder normaal zijn en voldoen aan de montagevereisten van de motor.
cilindertest
Het carter wordt getest op olielekkage om er zeker van te zijn dat er geen olielekkage is.
test van de carterafdichting
Zorg voor een goede afdichting van het lager en geen olielekkage
lagerafdichtingstest
Maakt het oppervlak van reserveonderdelen gladder en vermindert slijtage.
slijponderdelen
Corrigeer de asverplaatsing, scheefstand en andere defecten van het bewerkte gat om de positienauwkeurigheid van het gat te garanderen en tegelijkertijd de vereiste gatdiametertolerantie en oppervlakteruwheid te verkrijgen.
precisieboorproces
Zorg ervoor dat de verbinding tussen de cilinderkop en de doos stevig is en dat er geen lucht- of waterlekkage kan optreden.
koppeltest
Controleer of de motor normaal en stabiel draait, zonder abnormale geluiden.
motortest
Maak na de motortest de interne resten schoon om schade aan de onderdelen te beperken.
residu reiniging
Zorg ervoor dat de afdichting van de dynamo stabiel is.
luchtspleet van de dynamo
Na de eerste test van de leverancier van de dynamo, testten we het product zelf nog een keer om er zeker van te zijn dat de dynamo geen kwaliteitsgebreken had.
dynamo 100% test
Zorg ervoor dat de generator goed kan functioneren bij lage temperaturen.
lage temperatuur test
Goed verpakt en de veiligheid van de generator gegarandeerd.
verpakking
ondersteuning
garantie
※ Onze toewijding:
Beste klant, hartelijk dank voor uw interesse in onze generator. We hebben een sterk vertrouwen in de kwaliteit en prestaties van onze producten. Onze garantie is dan ook meer dan een mondelinge belofte of een document; het is onze toewijding aan kwaliteit. We doen er alles aan om ervoor te zorgen dat elke generator die u bezit grondig wordt getest en zorgvuldig wordt vervaardigd!
※ Garantietijd: 1 jaar na B/L-datum.
※ Garantiedekking: Niet-menselijke factoren, de schade die door machine-eigen kwaliteitsproblemen wordt veroorzaakt.
※ Hoe wij onze garantie nakomen:
situatie 1 Indien onderdelen die binnen de garantieperiode beschadigd zijn, gemakkelijk te vervangen zijn → leveren wij kosteloos nieuwe onderdelen en versturen deze mee met uw volgende bestelling.
situatie 2 Kwaliteitsprobleem bij kleine partijen binnen de garantieperiode: U geeft uw klant gratis een nieuwe generator → Wij geven u een korting op uw volgende bestelling die overeenkomt met het bedrag van de ernstig beschadigde generator.
situatie 3 Kwaliteitsprobleem bij grote partijen als u koopt Bison merk binnen de garantieperiode: U geeft uw klant allereerst gratis een nieuwe generator → Wij sturen technici naar uw land om deze machines gratis voor u te repareren.
situatie 4 Kwaliteitsprobleem bij grote partijen als u uw eigen merk binnen de garantieperiode koopt: U geeft uw klant allereerst gratis een nieuwe generator →Wij compenseren u in toekomstige bestellingen in partijen.
OEM service
※ Grootte van het ontwerpteam: 10 ontwerpers.
※ Wat kunnen wij voor u ontwerpen: sticker, doos, logo, poster…
※ Ontwerptijd vereist na ontvangst van uw aanbetaling
Stickerontwerp: binnen 2 dagen
Kartonontwerp: binnen 2 dagen
Logo: binnen 1 dag
Poster: binnen 1 week
......
agentenservice
※ Hoe word je een BISON agent: orders van meer dan 1 miljoen dollar behalen BISON merkproducten in één jaar.
※ Wat kun je krijgen als je agent wordt:
Wij helpen u bij het opbouwen van een BISON supermarkt lokaal winkelen
Geef u gratis displayrekken en vitrinekasten
Wij bieden u gratis decoratieve ontwerpdiensten aan.
......
※ Geniet tegelijkertijd van de ultieme VIP-garantie-ervaring en -service!
douanediensten
※ Wij vinden de goedkoopste prijs voor zeetransport voor u.
※ Wij kunnen een lokale douaneagent voor u vinden.
※ In sommige speciale gevallen kunnen wij u kosten voor invoerrechten besparen.
