model: BS5250i
4.5 kW piek 4.2 kW generator voor kamperen en caravans
binnen 25 dagen Levertijd na ontvangst van de aanbetaling!
Als dealer bied ik de BISON 4.5 kW piek 4.2 kW generator voor kamperen en caravans Biedt talloze voordelen. De BS5250I kampeer- en caravangenerator is een draagbare stroomoplossing, ontworpen voor buitenactiviteiten. Hij is lichtgewicht, compact en maakt gebruik van geavanceerde geluidsreductietechnologie voor een stille werking en een schone stroomafgifte, geschikt voor gevoelige elektronische apparatuur.
functionaliteiten
legendarisch prestatie
Het levert een piekvermogen van 4.5 kW en een constant vermogen van 4.2 kW, waardoor u er een groot aantal apparaten mee kunt laten werken, zoals lampen, koelkasten, airconditioners en magnetrons. Zo bent u verzekerd van betrouwbare energie voor al uw behoeften buitenshuis.
Ontworpen met brandstofefficiëntie in gedachten, de BISON 4.2 kW kampeergenerator beschikt over een intelligent motormanagementsysteem dat het brandstofverbruik optimaliseert, de bedrijfstijd verlengt en de brandstofkosten verlaagt.
Geproduceerd door een professional omvormergeneratorfabriek in China, deze 4.5 kW piekgenerator is gemaakt van hoogwaardige materialen. Hij is duurzaam genoeg om de uitdagingen van buitenomstandigheden te weerstaan, zodat u altijd en overal langdurige prestaties kunt leveren.
Voor gebruiksgemak is de BISON De generator wordt geleverd met een intuïtief bedieningspaneel met AC/DC/USB-aansluitingen en LED-indicatoren voor eenvoudige bediening.
De caravangenerator met een vermogen van 4.2 kW is uitgerust met essentiële veiligheidsvoorzieningen, zoals overbelastingsbeveiliging, uitschakeling bij laag oliepeil en automatische spanningsregeling.
specificaties
| uitvoer | |
| Nominaal vermogen | 4.2 kW |
| maximaal vermogen | 4.5 kW |
| Fase | Single-fase |
| AC spanning | Hangt af van de spanning in uw land |
| Ampère van eenfase wisselstroom | Lopend vermogen ÷ Gebruikte spanning |
| DC USB-uitgang | 5V / 2.1A |
| Frequentie | 50 / 60 HZ |
| 100% belasting continue bedrijfstijd | 4.8H |
| motor & emissie | |
| Aandrijving | 1-cilinder, 4-takt, luchtgekoeld, verticaal |
| Naam van het motormodel | BS225i |
| Boring × slag | 70 × 58 mm |
| Motor verplaatsing | 223 CC |
| Motortoerental | 3000(50 Hz) / 3600(60 Hz) tpm |
| Terugslag start | Ja |
| Elektrische start | (Optioneel) |
| wisselstroomdynamo | |
| Opwindmateriaal | 100% koperen wikkeling |
| Machtsfactor | 1.0 (éénfase) |
| brandstof systeem | |
| Brandstoftype | Benzine |
| Brandstof tank capaciteit | 13.0 L |
| Olie capaciteit | 0.6L |
| verpakking | |
| Afmetingen doos | 490 × 445 × 500 MM |
| Nettogewicht generator | 26.5 KGS |
| Bruto gewicht karton | 29.5 KGS |
optioneel
De open type invertergeneratoren boven de 3 kilowatt deze optie zou moeten kiezen.
elektrische en afstandsbediening
gemakkelijk om de generator te starten
De generatoren boven de 5 kilowatt of driefasenspanning deze optie zou moeten kiezen.
industrieel stopcontact
energie voor industrieel gebruik
Als je generatoren als noodstroom, je zou hiervoor kunnen kiezen. Voor kleine kilowatts is ATS niet nodig.
ATS
automatisch starten zonder dat menselijke tussenkomst nodig is
Als u wilt dat de generatoren op benzine of LPG werken, kunt u deze optie kiezen
dubbele brandstof
Dubbele brandstof met ECO
Als u meer dan 10 kilowatt wilt, kunt u hiervoor kiezen. Bij kleine kilowatts is dit niet nodig.
parallelle verbinding
Groter vermogen dan 10.0 kilowatt
fabriek
overzicht
hoe we de omvormergenerator testen
Zorg ervoor dat alle grondstoffen van goede kwaliteit zijn.
grondstofcontrole
Zorg ervoor dat de trackinggegevens overeenkomen met de laserinscriptie.
laserinscriptie
Zorg ervoor dat de krukas in de juiste hoek wordt gemonteerd.
krukas koppel
Zorg ervoor dat de klepstoter is voorzien van de juiste zuiger.
klepstotercorrectie
Zorg voor voldoende ruimte tussen de dynamo en de ontsteker.
opening van de dynamo
Zorg ervoor dat de afdichting van de motor stabiel is.
luchtdichtheidstest
Zorg ervoor dat de snelheidsregelveer er niet af valt.
snelheidsregeling
Zorg ervoor dat de snelheid van de motor en dynamo correct is.
testsnelheid
Zorg ervoor dat de motor en dynamo stabiele zuigers hebben.
frame-installatie
Zorg ervoor dat de terugslag soepel op gang komt.
testen van terugslagstart
Zorg ervoor dat het nominale vermogen wordt gehaald.
kracht testen
Zorg ervoor dat alle generatoren goed werken voordat u het pakket levert.
versterken van testen
Zorg ervoor dat er geen olie of brandstof in de motor zit.
afhaaltest olie
Zorg ervoor dat er geen onderdelen ontbreken voordat u het pakket verzendt
gewicht controleren
Zorg ervoor dat de producten dubbel beveiligd zijn.
plastic folie verpakking
ondersteuning
At BISONWe doen meer dan alleen producten produceren; we bieden uitgebreide ondersteuning om aan uw specifieke behoeften te voldoen. Ons team van experts staat klaar om u te voorzien van productondersteuning, onderhoud en oplossingen op maat om aan al uw specifieke eisen te voldoen.
garantie
※ Onze toewijding:
Beste klant, hartelijk dank voor uw interesse in onze generator. We hebben een sterk vertrouwen in de kwaliteit en prestaties van onze producten. Onze garantie is dan ook meer dan een mondelinge belofte of een document; het is onze toewijding aan kwaliteit. We doen er alles aan om ervoor te zorgen dat elke generator die u bezit grondig wordt getest en zorgvuldig wordt vervaardigd!
※ Garantietijd: 1 jaar na B/L-datum.
※ Garantiedekking: Niet-menselijke factoren, de schade die door machine-eigen kwaliteitsproblemen wordt veroorzaakt.
※ Hoe wij onze garantie nakomen:
situatie 1 Indien onderdelen die binnen de garantieperiode beschadigd zijn en gemakkelijk te vervangen zijn, leveren wij kosteloos nieuwe onderdelen en versturen deze mee met uw volgende bestelling.
situatie 2 Kwaliteitsprobleem bij kleine partijen binnen de garantieperiode: U geeft uw klant gratis een nieuwe generator → Wij geven u een korting op uw volgende bestelling die overeenkomt met het bedrag van de ernstig beschadigde generator.
situatie 3 Kwaliteitsprobleem bij grote partijen als u koopt BISON merk binnen de garantieperiode: U geeft uw klant allereerst gratis een nieuwe generator → Wij sturen technici naar uw land om deze machines gratis voor u te repareren.
situatie 4 Kwaliteitsprobleem bij grote partijen als u uw eigen merk binnen de garantieperiode koopt: U geeft uw klant allereerst gratis een nieuwe generator → Wij compenseren u in toekomstige bestellingen in partijen.
OEM service
※ Grootte van het ontwerpteam: 10 ontwerpers.
※ Wat kunnen wij voor u ontwerpen: sticker, doos, logo, poster…
※ Ontwerptijd vereist na ontvangst van uw aanbetaling
Stickerontwerp: binnen 2 dagen
Kartonontwerp: binnen 2 dagen
Logo: binnen 1 dag
Poster: binnen 1 week
......
agentenservice
※ Hoe word je een BISON agent: orders van meer dan 1 miljoen dollar behalen BISON merkproducten in één jaar.
※ Wat kun je krijgen als je agent wordt:
Wij helpen u bij het opbouwen van een BISON supermarkt lokaal winkelen
Geef u gratis displayrekken en vitrinekasten
Wij bieden u gratis decoratieve ontwerpdiensten aan.
......
※ Geniet tegelijkertijd van de ultieme VIP-garantie-ervaring en -service!
douanediensten
※ Wij vinden de goedkoopste prijs voor zeetransport voor u.
※ Wij kunnen een lokale douaneagent voor u vinden.
※ In sommige speciale gevallen kunnen wij u kosten voor invoerrechten besparen.
Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie over dealermogelijkheden, volumeprijzen en hoe onze producten uw producten kunnen verbeteren.




